Obrazy i fronty meblowe - Szklane Panele Gliwice - Nadruki i grafiki na szkle laminowanym Menu

Obrazy i fronty meblowe

Szklane fronty meblowe w szafie to idealny sposób na optyczne powiększenie przestrzeni. Możliwość dopasowania do dowolnej zabudowy meblowej stwarza wyjątkowe możliwości.

panele szklane, obrazy ze szkla

W przypadku niewielkich lub ciasnych mieszkań, przez zabudowę np. wnęki lub części pokoju szafą na wymiar, mocno ograniczamy przestrzeń. Wykorzystanie powierzchni szafy jak wielkiego obrazu lub wirtualnego okna, pozwala odmienić i powiększyć optycznie każde wnętrze. Szklane fronty meblowe są estetycznie wykonane, z dbałością o efekt końcowy. Projekt grafiki jest profesjonalnie przygotowany przez doświadczonego grafika. Każdorazowo opracowywany jest indywidualny projekt oraz wizualizacja. Efekt jest fotorealistyczny, w bardzo wysokiej jakości. W ramach projektu możliwe są indywidualne sugestie Klienta. Satysfakcja Klienta jest gwarantowana.

Stolarnie oraz firmy zajmujące się zabudowami meblowymi otrzymują atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy.

Oferujemy aluminiowe fronty meblowe z wypełnieniem szklanym (zdjęcie, grafika, szkło satynowe, mrożone, mleczne, jednobarwne, perłowe-metalik, lustro grafitowe). Oferujemy 5 popularnych wzorów, w efektownym wykończeniu (inox, czarny mat i połysk, srebrny aluminium). Wypełnienia szklane mogą być ze szkła zwykłego lub Optiwhite, hartowanego, efektownie oszlifowanego i sfazowanego.

Nasze fronty meblowe dostarczamy zmontowane, kompletne, z zestawem okuć lub otworami pod wybrane okucia.