Drzwi i fronty meblowe - Szklane Panele Gliwice - Nadruki i grafiki na szkle laminowanym Menu

Drzwi i fronty meblowe

Szklane fronty meblowe w kuchni lub w szafie pod zabudowę to idealny sposób na optyczne powiększenie przestrzeni. Możliwość dopasowania do dowolnej zabudowy meblowej stwarza wyjątkowe możliwości aranżacji wnętrz.


Posiadamy w ofercie systemy drzwi przesuwnych z wypełnieniem szklanym. Całość zmontowana jest w trwałych, nowoczesnych i bezpiecznych okuciach. Zastosowanie: drzwi do zabudowy, przesuwne na dwie strony dwu, trzy lub czteroskrzydłowe.

Aluminiowe fronty meblowe z wypełnieniem szklanym można wykorzystać jako drzwiczki zasłaniające liczniki gazowe lub rozdzielnie elektryczne, zachowując pełną swobodę dostępu.

W przypadku niewielkich lub ciasnych mieszkań, przez zabudowę np. wnęki lub części pokoju szafą na wymiar, mocno ograniczamy przestrzeń. Wykorzystanie powierzchni szafy jak wielkiego obrazu lub wirtualnego okna, pozwala odmienić i powiększyć optycznie każde wnętrze. Szklane fronty meblowe są estetycznie wykonane, z dbałością o efekt końcowy. Druk jest wysokiej jakości, natomiast rezultat jest fotorealistyczny. W ramach projektu możliwe są indywidualne sugestie Klienta. Satysfakcja Klienta jest gwarantowana. Stolarnie oraz firmy zajmujące się zabudowami meblowymi otrzymują atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy.

Oferujemy aluminiowe fronty meblowe z wypełnieniem szklanym (zdjęcie, grafika, szkło satynowe, mrożone, mleczne, jednobarwne, perłowe-metalik, lustro grafitowe). Oferujemy 5 efektownych wzorów, w wykończeniu inox, czarny, biały, srebrny aluminium. Wypełnienia szklane mogą być ze szkła zwykłego lub Optiwhite, hartowanego, efektownie oszlifowanego i sfazowanego.

Nasze fronty meblowe dostarczamy zmontowane, kompletne, z zestawem okuć lub otworami pod wybrane zawiasy. Drzwi do szaf dostarczamy w komplecie z torami jezdnymi, rolkami prowadzącymi, maskownicami oraz szczotkami przeciwkurzowymi.