Informacje o firmie - Szklane Panele Gliwice - Nadruki i grafiki na szkle laminowanym Menu

Informacje o firmie

Kim jesteśmy

Nasza firma dostarcza szkło laminowane zarówno firmom zajmującym się produkcją i wyposażeniem wnętrz, jak i Klientom indywidualnym. Zajmujemy się produkcją od A do Z. Sami drukujemy, laminujemy, docinamy i obrabiamy szkło. Nasze projekty, maszyny, produkcja, obróbka, warsztat, wiedza i doświadczenie zdobywane ciężką pracą. Naszym priorytetem jest wysoka jakość i minimalna liczba pośredników. Dzięki tej filozofii zaopatrujemy się u importerów, producentów i w największych hurtowniach. Natomiast dzięki naszemu podejściu Państwo dostają doskonałe produkty w świetnych cenach.

 

Wysoka jakość

symbol

Staramy się utrzymać możliwie najwyższy poziom obsługi od momentu złożenia zapytania, poprzez kreatywną fazę projektowania, rzetelnie drobiazgowy dobór i obróbkę szkła, druk w najwyższej jakości oraz estetyczne i trwałe laminowanie końcowe. Korzystamy wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, pochodzących od renomowanych, europejskich producentów.

Profesjonalizm

symbol

Przy nastawieniu się na wysoką jakość nie ma drogi na skróty. U nas nie ma bezmyślnego rozciągania zdjęć, amatorskich powieleń, nieprzemyślanych projektów. Nasze projekty cechuje wysoka estetyka, wieloletnie doświadczenie, profesjonalna obróbka graficzna i fachowy dobór materiałów.

Przystępne ceny

symbol

Dla wszystkich naszych klientów oferujemy atrakcyjne ceny: zarówno dla producentów mebli, biur projektowych jak i dla klientów prywatnych. Staramy się zrównoważyć poziom cenowy z bezpieczeństwem, na którym nie można oszczędzać – nasze panele laminowane spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa określone w Polskich Normach.

Realne terminy

symbol

Czas realizacji zlecenia wynosi zazwyczaj ok. 10-14 dni roboczych, licząc od momentu zatwierdzenia zlecenia do realizacji. Hartowanie wydłuża czas realizacji o ok. 2-3 tygodnie. Przy zleceniach nietypowych (skomplikowane wycięcia, kształt) terminy określamy indywidualnie. Staramy się na bieżąco informować Klientów o postępie prac.