Łazienki z pomysłem - Szklane Panele Gliwice - Nadruki i grafiki na szkle laminowanym Menu

Łazienki z pomysłem

Przytłaczający kibelek, czy oaza spokoju w mieszkaniu?

Czy niewielka toaleta o powierzchni 1 metra może być ciekawa? Zamknięcie się w niewielkiej przestrzeni nie musi oznaczać klaustrofobii, ubikacja również może zaskakiwać pomysłowością. Szklane panele podłogowe to niebanalny sposób na zagospodarowanie mikroskopijnej przestrzeni.

W zależności od własnych preferencji możemy zamienić niewielką toaletę w miejsce, które jest nie tylko ładne, ale i funkcjonalne. W dodatku wykonanie szklanego okna w podłodze zajmie jeden dzień, bez uciążliwości związanych z położeniem płytek. Wszechogarniający kurz, pył, ślady zaprawy, kołeczki, nie chodzić, fugi, poprawki, nie chodzić, jutro się skończy, będzie pani zadowolona, należy się tysioncpińcet.
Warto skorzystać z alternatywy i możliwości, jakie daje wirtualne okno o powierzchni 0,94 metra kwadratowego. Pragmatyków zapewniamy, że miejscowy laminat przeciwpoślizgowy nie wymaga dopłaty – Państwa bezpieczeństwo jest priorytetem. Efekt „WOW” dodajemy gratis.
A osoby znane z towarzyskich wyskoków będą miały okazję zaskoczyć gości, i to nietuzinkowo.

Zabudowa spłuczki toalety

Popularna zabudowa spłuczki typu Geberit nie musi pełnić funkcji jedynie użytkowej. Można ją wykorzystać do aranżacji wnętrza łazienki lub ubikacji, przy okazji ułatwiając sobie utrzymanie toalety w nienagannym porządku. Prezentujemy kilka propozycji utrzymanych w tematyce „zwierzyńca”.

Mężczyźni zazwyczaj sikają na stojaka. Urażonych przepraszamy, ale to fakt. Żeby skupić męską uwagę, należy mężczyznę czymś zainteresować. Tyle teoria, na załączonych wizualizacjach kilka przykładów. Tematyka wodna również swobodnie kojarzy się z łazienką, toaletą, w otoczeniu szumu wody łatwiej się odprężyć, zrelaksować, dojść do siebie po trudach dnia.
Może być na poważnie, na zabawnie, romantycznie i graficznie, a przede wszystkim może być ciekawiej. W dodatku czysto, higienicznie, estetycznie. Zachęcamy do popuszczenia wodzy wyobraźni.

Złudzenie optyczne – jak je wykorzystać na naszą korzyść?

Mała łazienka – zmora współczesnych mieszkań. Wiadomo, są większe problemy – ale skoro mamy możliwość, żeby to poprawić – może warto skorzystać? Przestrzeń to luksus, za który się płaci. Ale można mieć trochę luksusu za ułamek jego ceny. Szklana ściana w łazience potrafi wywołać efekt karpia. Na szczęście przejściowy, więc zapraszamy na widowiskowe przedstawienie z okna w łazience.

Tematyka urbanistyczna ma własny urok. Szerokie mosty, ogromne przestrzenie zbudowane ze światła i betonu, miasta które wywarły na nas niezapomniane wrażenie, miejsca które zapadły głęboko w pamięć. Łazienkowe okno prezentuje się wyjątkowo, wystarczy skorzystać z możliwości jakie daje. Dzięki wirtualnemu przejściu możemy zupełnie inaczej zaaranżować ograniczoną przestrzeń niewielkiej łazienki. Zachęcamy do eksperymentów, chętnie pomożemy.