Panele szklane laminowane - Szklane Panele Gliwice - Nadruki i grafiki na szkle laminowanym Menu

Panele szklane laminowane

Szkło dekoracyjne, bezpieczne i trwałe, przeznaczone do estetycznego wykończenia każdego wnętrza.

Panele szklane to nowoczesny sposób na wykończenie wnętrz. Szkło laminowane weszło do naszych mieszkań i zagościło w nich na dobre. To doskonała alternatywa dla płytek ceramicznych.

  • Indywidualność. Dopasowanie do istniejącej zabudowy, niezależnie od kształtu, budowy. Panele szklane można dopasować do każdej kuchni z dokładnością rzędu kilku milimetrów. Wzór grafiki za każdym razem będzie inny, zależny wyłącznie od Państwa pomysłu. Abstrakcyjne wzory dopasowane do dowolnego koloru, pejzaż tworzący głębię przestrzeni, parująca filiżanka kawy – kuchnia może być najładniejszym pomieszczeniem mieszkania;
  • Higiena. O wiele łatwiejsze jest utrzymanie w czystości szkła, niż kafelek z fugami, w których zbiera się brud i bakterie. Szkło pozostaje niezmiennie eleganckie, trwałe, estetyczne i higieniczne. Krawędzie wystarczy zabezpieczyć silikonem neutralnym – i gotowe. Mamy estetyczną i szczelną zabudowę ścian przy blatach kuchennych.
  • Bezpieczeństwo. Szkło laminowane, nawet rozbite, utrzymuje się w miejscu przez warstwę laminatu. Poziom bezpieczeństwa można podnieść nawet 5–krotnie, poddając szkło hartowaniu. Stłuczenie szkła hartowanego jest niezmiernie trudne.
  • Atrakcyjna cena. Technologia zadomowiła się na tyle, że konkurencja wymusza rzetelne podejście do kosztów i cen. Jakość ma swoją cenę, lecz nie musi rujnować kieszeni. Przekonają się Państwo, że efektowna kuchnia nie oznacza kosmicznych cen.

panele-szklane-laminowane

Szklane panele dekoracyjne najczęściej znajdują zastosowanie w kuchni, między blatem a wiszącymi szafkami. Szkło stanowi doskonałą barierę dla bakterii, tłuszczu i brudu, który może zbierać się w miejscach wrażliwych – tam, gdzie przygotowujemy posiłki.

Dodatkową ochroną, zwiększającą poziom bezpieczeństwa jest zastosowanie szkła hartowanego, które jest kilkukrotnie bardziej odporne na uszkodzenia, stłuczenie, gwałtowne zmiany temperatur. W przypadku, kiedy panele szklane sąsiadują z kuchenką gazową, użycie szkła hartowanego jest bezwzględnym wymogiem bezpieczeństwa.

Szkło dekoracyjne można również zastosować na podłodze (minimum 6 mm szkło hartowane), jako powierzchnia blatów (o grubości do 19 mm).

Na życzenie zaproponujemy jedyne w swoim rodzaju dekoracje wnętrz. Oferujemy pomoc w doborze grafiki, kolorystyki, przygotujemy profesjonalny projekt oraz wizualizację z podziałem na ściany.

Specjalizujemy się w indywidualnym podejściu i niekonwencjonalnych propozycjach. Naszym atutem jest najwyższy poziom graficzny, doskonała jakość druku, stosowanie wyłącznie materiałów wysokiej jakości. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta.