Panele szklane laminowane - Szklane Panele Gliwice - Nadruki i grafiki na szkle laminowanym Menu

Producent paneli szklanych laminowanych – Gliwice

Szkło dekoracyjne to bezpieczny i trwały materiał, przeznaczony do estetycznego wykończenia każdego wnętrza. Proponowane przez nas panele szklane idealnie nadają się m.in. do kuchni i łazienki oraz pozwolą zabezpieczyć powierzchnie narażone na ubrudzenie. Dzięki nim pomieszczenia te mogą zyskać na wyglądzie i funkcjonalności.

Panele szklane to nowoczesny design, trwałe i efektowne wykończenie kuchni, łazienki, pomieszczeń rekreacyjnych i użytkowych. Szkło laminowane weszło do naszych mieszkań i zagościło w nich na dobre. To doskonała alternatywa dla płytek ceramicznych. Dostarczane przez naszą firmę z Gliwic panele szklane mają wiele zalet, o których można przeczytać poniżej.

  • Indywidualność. Z łatwością można dobrać panele szklane do istniejącej zabudowy kuchennej. Dopasowanie ich do kuchni – z dokładnością rzędu kilku milimetrów – nie stanowi problemu. Wzór grafiki za każdym razem będzie inny, zależny wyłącznie od Państwa pomysłu. Abstrakcyjne desenie dopasowane do dowolnego koloru, pejzaż tworzący głębię przestrzeni czy parująca filiżanka kawy, sprawią, że kuchnia będzie najładniejszym pomieszczeniem mieszkania.
  • Higiena. O wiele łatwiejsze jest utrzymanie w czystości szkła, niż kafelek z fugami, w których zbiera się brud i bakterie. Szkło pozostaje niezmiennie eleganckie, trwałe, estetyczne oraz higieniczne. Krawędzie wystarczy tylko zabezpieczyć silikonem neutralnym – i gotowe. Mamy estetyczną, a zarazem szczelną zabudowę ścian przy blatach kuchennych.
  • Bezpieczeństwo. Szkło laminowane, nawet rozbite, utrzymuje się w miejscu przez warstwę laminatu. Poziom bezpieczeństwa można podnieść nawet 5-krotnie, poddając szkło hartowaniu. Stłuczenie szkła hartowanego jest niezmiernie trudne.
  • Atrakcyjna cena. Technologia zadomowiła się na tyle, że konkurencja wymusza rzetelne podejście do kosztów i cen. Jakość ma swoją cenę, lecz nie musi rujnować kieszeni. Przekonają się Państwo, że efektowne wnętrze nie oznacza wygórowanych cen.

panele szklane Gliwice

Panele szklane do kuchni – Gliwice

Szklane panele dekoracyjne najczęściej znajdują zastosowanie między blatem a wiszącymi szafkami kuchennymi. Dlaczego jednak panel szklany jest idealny do kuchni? Szkło stanowi doskonałą barierę dla bakterii, tłuszczu i brudu, który może zbierać się w miejscach wrażliwych – tam, gdzie przygotowujemy posiłki.

Dodatkową ochroną, zwiększającą poziom bezpieczeństwa, jest zastosowanie szkła hartowanego, które jest kilkukrotnie bardziej odporne na uszkodzenia, stłuczenie czy gwałtowne zmiany temperatur. W przypadku, kiedy panele szklane sąsiadują z kuchenką gazową, użycie szkła hartowanego jest bezwzględnym wymogiem bezpieczeństwa.

Wyjątkowe ozdoby – panele szklane z Gliwic

Jesteśmy firmą, która dba o zadowolenie Klienta. Na życzenie zaproponujemy jedyne w swoim rodzaju dekoracje wnętrz. Oferujemy pomoc w doborze grafiki, kolorystyki, przygotujemy profesjonalny projekt oraz wizualizację z podziałem na ściany.

Specjalizujemy się w indywidualnym podejściu i niekonwencjonalnych propozycjach. Naszym atutem jest najwyższy poziom graficzny, doskonała jakość druku, a także stosowanie wyłącznie materiałów wysokiej jakości. Priorytetem jest dla nas satysfakcja Klienta. Zainteresowanych panelami szklanymi zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego – w naszej siedzibie w Gliwicach. Na życzenie wykonujemy wycenę telefoniczną i mailową, co ułatwi Państwu zaplanowanie kosztów i znalezienie optymalnego rozwiązania.