Bezpieczeństwo paneli szklanych - Szklane Panele Gliwice - Nadruki i grafiki na szkle laminowanym Menu

Pomoc

Bezpieczeństwo paneli szklanych

Oferowane przez naszą firmę szkło laminowane (zarówno hartowane jak i niehartowane) spełnia wszelkie kryteria określone w normach budowlanych jako szkło bezpieczne. 

Stosowanie takiego szkła ogranicza ryzyko i minimalizuje zagrożenia dla zdrowia i bezpieczeństwa, które może być następstwem uszkodzenia lub pęknięcia elementów szklanych. Ze względu na Państwa bezpieczeństwo i zgodność ze standardami określonymi w PN-EN 14449, PN-EN ISO 12543 oraz PN-EN 12600 stosujemy wysokiej jakości, bezpieczne szkło laminowane.

Uwaga: Szkło dekoracyjne wykonane techniką druku bezpośredniego (druk UV) po pęknięciu rozpada się na ostre kawałki, grożąc skaleczeniem. Szkło laminowane z naszej oferty, nawet po pęknięciu, utrzymuje w miejscu laminat z klejem poliakrylanowym. Zalecamy stosowanie szkła hartowanego w pobliżu źródeł ciepła (kuchenki każdego rodzaju), w miejscach gdzie istnieje ryzyko uszkodzenia tafli (przy zlewie, umywalce, ciągach komunikacyjnych). Zastosowanie szkła hartowanego nawet 5–7 -krotnie podnosi trwałość szklanej tafli.