Szkła kolorowe Lacobel - Szklane Panele Gliwice - Nadruki i grafiki na szkle laminowanym Menu

Szkła kolorowe Lacobel

Oferujemy bezpieczne szkło jednobarwne typu Lacobel, w 96 kolorach podstawowych i 49 kolorach metaliczno-perłowych.

Oferowane przez nas szkło jednobarwne charakteryzuje się cechami, które przewyższają tradycyjne Lacobele: dowolnej grubości szkło można hartować oraz użyć unikalnych, perłowych laminatów z efektem metalik. Nasze propozycje mogą stanowić alternatywę dla szkła typu Lacobel ze względu na szerszy wybór kolorów i możliwość zastosowania na szkle o dowolnej grubości i wielkości, również hartowanym. Nasze panele jednobarwne spełniają kryteria szkła bezpiecznego – po rozbiciu tafla utrzymywana jest w miejscu przez warstwę laminatu z klejem poliakrylanowym.

Szkło Lacobel jest szkłem lakierowanym – powierzchnia tafli Lacobel pokryta jest warstwą farby, która pęka razem ze szkłem. Rozbicie Lacobeli wiąże się z ryzykiem skaleczenia. Szkło jednokolorowe z naszej oferty pozbawione jest tej wady; taflę można dowolnie obrabiać i hartować, co daje komfort codziennego użytkowania. Pełna paleta kolorów obejmuje 96 barw zwykłych oraz 49 kolorów metaliczno–perłowych. Nasze panele zmieniają odcień w zależności od kąta patrzenia. Daje to efekt głębi i optycznie powiększa pomieszczenie.

Kliknij i zobacz kompletny wzornik kolorów laminatów jednobarwnych.

panele szklane lacobel, szkło lacobel

Ponadto możemy zaoferować szkło jednobarwne do podświetleń. Laminaty translucentne posiadają właściwości szkła mrożonego, lecz dodatkowo występują w ponad 30 kolorach, również złotym i srebrnym, oraz jako light–stop (warstwa blokująca światło). Laminaty translucentne w połączeniu ze szlifowanymi taflami szkła, po krawędziowym podświetleniu LED, dają niesamowity efekt oświetleniowy. Dzięki listwom aluminiowym z wbudowanymi diodami można wykreować niepowtarzalne wnętrze.

Dekoracyjne tafle mogą być pokryte laminatem imitującym piaskowane lub mrożone szkło, również wybiórczo. Oznacza to dodatkowe możliwości aranżacji wnętrz, ponieważ można operować miejscowo przejrzystością tafli.

Oferujemy szkło typu Lacobel również w wersji Optiwhite. Białe i jasne laminaty, szczególnie w zestawieniu z białymi meblami, ścianami lub w neutralnym otoczeniu, są szczególnie polecane z panelami szklanymi Optiwhite.