Szkła kolorowe Lacobel - Szklane Panele Gliwice - Nadruki i grafiki na szkle laminowanym Menu

Szkła kolorowe Lacobel – szkła lakierowane

Oferujemy bezpieczne szkło jednobarwne typu Lacobel, w ponad 100 barwach zwykłych i ponad 50 kolorów metaliczno-perłowych.

Oferowane przez nas szkło typu Lacobel – jednobarwne – charakteryzuje się cechami, które przewyższają swój pierwowzór – jest tak ze względu na szerszy wybór kolorów i możliwość zastosowania efektu znanego z klasycznych Lacobeli na szkle o dowolnej grubości i wielkości, również hartowanym. Co więcej, tradycyjny Lacobel jest szkłem lakierowanym – jego powierzchnia pokryta została warstwą farby, która pęka razem ze szkłem. Rozbicie tradycyjnych paneli tego typu wiąże się więc z ryzykiem skaleczenia. Szkło jednokolorowe z naszej oferty pozbawione jest tej wady. Nasze panele jednobarwne spełniają kryteria szkła bezpiecznego – po rozbiciu tafla utrzymywana jest w miejscu przez warstwę laminatu z klejem poliakrylowym.

Bogaty wybór szkła lakierowanego w Gliwicach

Pełna paleta kolorów obejmuje ponad 100 barw podstawowych oraz ponad 50 kolorów metaliczno–perłowych. Nasze panele zmieniają odcień w zależności od kąta patrzenia. Daje to efekt głębi i optycznie powiększa pomieszczenie. Oferujemy szkło typu Lacobel również w wersji Optiwhite. Ten rodzaj paneli szklanych doskonale pasuje do białych oraz jasnych laminatów i mebli.

Kliknij i zobacz kompletny wzornik kolorów laminatów jednobarwnych.

Ponadto możemy zaoferować szkło jednobarwne do podświetleń. Laminaty translucentne posiadają właściwości szkła mrożonego, lecz dodatkowo występują w ponad 30 kolorach, również złotym i srebrnym, oraz jako light–stop (warstwa blokująca światło). Laminaty tego typu w połączeniu ze szlifowanymi taflami szkła, po krawędziowym podświetleniu LED, dają niesamowity efekt oświetleniowy. Dzięki listwom aluminiowym z wbudowanymi diodami można wykreować niepowtarzalne wnętrze.

Dekoracyjne tafle mogą być w całości lub wybiórczo pokryte laminatem imitującym piaskowane bądź mrożone szkło. W przypadku tej drugiej opcji oznacza to dodatkowe możliwości aranżacji wnętrz, ponieważ miejscowo można operować przejrzystością tafli.

Szkło lakierowane typu Lacobel – Gliwice

Wszystkich zainteresowanych naszą propozycją szkła lakierowanego typu Lacobel zachęcamy do skorzystania z oferty. Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach – zapraszamy mieszkańców tego miasta, ale nie tylko! Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi.

lacobel gliwice