Szkło lakierowane Katowice - Szklane Panele Gliwice - Nadruki i grafiki na szkle laminowanym Menu

Nowa generacja szkła lakierowanego – Katowice

niebieski panel szklany

Wśród naszych propozycji znaleźć można nową generację szkła lakierowanego typu Lacobel. Oferujemy je w przeszło 100 kolorach zwykłych oraz ponad 50 odcieniach metaliczno-perłowych. Co więcej, nie brakuje u nas też szkła w kolorach opalizujących – zmieniających barwę w zależności od kąta patrzenia.

Proponowane przez nas szkło barwione jest za pomocą laminatów. Doskonale nadaje się do ozdobienia szaf, blatów czy ścian. Często wykorzystywane jest w kuchni zamiast płytek, np. między meblami. Z powodzeniem można zastosować je także w łazienkach, gabinetach lekarskich, biurach czy w dowolnych pomieszczeniach jako dekoracje ścienne, odporne na wodę oraz blaknięcie. Dostępne w naszym asortymencie panele przypominają Lacobel, jednak znacząco się od niego różnią, gdyż nie są lakierowane i cechują się aż 7-krotnie większą wytrzymałością. Nasza propozycja w razie ewentualnego stłuczenia nie kruszy się na małe kawałki – te utrzymywane są w miejscu przez warstwę laminatu z klejem poliakrylowym – szkło jest bezpieczne wg kryteriów określonych w polskich normach. Można je ponadto hartować. Oferta skierowana jest m.in. do osób z Katowic oraz okolic tego miasta.

Nowa generacja Lacobeli – oferta dla mieszkańców Katowic

Markowy odpowiednik szkła lakierowanego w stylu Lacobel jest odporny na zarysowania pazurów zwierząt domowych, uderzenia wózków, chodzików czy zabawek. Co więcej, umożliwia optyczne powiększenie pomieszczenia, a to jest wielką zaletą zwłaszcza w przypadku niewielkich przestrzeni. Bogaty wybór w kwestii kolorów oraz typów szkła gwarantuje, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Ponadto proponujemy także warianty idealne do podświetleń lub te z laminatami imitującymi piaskowane bądź mrożone szkło. Panele mogą być pokryte takimi efektami zarówno w całości, jak i częściowo.

Dbając o kompleksową obsługę, oferujemy nie tylko sprzedaż, ale i transport, a nawet montaż naszych produktów. Wszystkich zainteresowanych szkłem typu Lacobel – nie tym lakierowanym, a wzbogaconym o laminaty – mieszkańców Katowic i okolic zapraszamy do kontaktu.