Szkło lakierowane Mikołów - Szklane Panele Gliwice - Nadruki i grafiki na szkle laminowanym Menu

Nowe szkło lakierowane – Mikołów

zielone panele szklane

W naszej bogatej ofercie szkła można znaleźć nową generację szkła lakierowanego. W przypadku proponowanego produktu posługujemy się laminatami, dlatego dostępnych kolorów jest więcej – ponad 100 tradycyjnych i 50 metaliczno-perłowych. Polecamy także warianty opalizujące – zmieniające barwę w zależności od kąta patrzenia. Ponadto proponujemy szyby w całości lub częściowo pokryte laminatem imitującym piaskowane bądź mrożone szkło, jak również modele nieprzepuszczające światła oraz te idealne do aranżacji podświetleń.

Proponowane przez nas produkty są bezpieczne i w przeciwieństwie do tradycyjnego szkła lakierowanego typu Lacobel aż 7-krotnie wytrzymalsze. Warto podkreślić, że w przypadku ewentualnego stłuczenia nasza propozycja nie rozpadnie się na kawałki – laminat przytrzymuje cząstki w miejscu.

Nowa generacja szkła lakierowanego – oferta dla Mikołowa

Proponowane przez nas szkło może być wykorzystane w kuchni, łazience, ale też salonie czy innych pomieszczeniach, gdzie niezbędna jest dekoracja odporna na wilgoć i blaknięcie. Stosuje się je np. do wykończenia mebli, a także blatów. Możliwości jest naprawdę sporo. Jako firma chcąca dostarczyć kompleksowe rozwiązania poza sprzedażą szkła zajmujemy się też transportem oraz montażem naszych produktów. Działamy m.in. w Mikołowie i okolicach. Wszystkich zainteresowanych szkłem lakierowanym zachęcamy do sprawdzenia naszej nowej propozycji. Gwarancja zadowolenia!