Szkło lakierowane Ruda Śląska - Szklane Panele Gliwice - Nadruki i grafiki na szkle laminowanym Menu

Nowa generacja szkła lakierowanego – Ruda Śląska

ścianki z białych paneli szklanych

W naszej ofercie można liczyć na szeroki wybór szkła kolorowego. Proponujemy więcej niż 100 odcieni zwykłych oraz ponad 50 metaliczno-perłowych. Ponadto można zdecydować się też na szkło w kolorach opalizujących, czyli zmieniających się w zależności od kąta patrzenia.

Nasze produkty mogą nadać wnętrzom wyjątkowy charakter. Oferujemy bowiem szkło, które pozwala optycznie powiększyć pomieszczenie. Dzięki mnogości kolorów jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś idealnego dla swoich potrzeb. Co więcej, w asortymencie Studia ETAP dostępne są propozycje z laminatem dającym efekt piaskowanego lub mrożonego szkła oraz warianty świetne do podświetleń. Możliwości aranżacyjnych jest naprawdę wiele. Nasza oferta obejmująca szkło skierowana jest m.in. do mieszkańców Rudy Śląskiej i okolic.

Nowa generacja szkła lakierowanego – oferta dla mieszkańców Rudy Śląskiej

Proponowane przez nas szkło różni się tradycyjnych Lacobeli – jest aż 7-krotnie wytrzymalsze, a także odporne na zarysowania pazurów zwierząt domowych, uderzenia wózków, chodzików czy zabawek. Różnica dotyczy też mnogości kolorów, jakie dostępne są w przypadku naszych propozycji, a także tego, że efekt możliwy jest do osiągnięcia również na szkle o dowolnych grubościach, wielkościach. W dodatku oferowane przez nas szkło można hartować (w odróżnieniu od Lacobeli). Ponadto nasze modele są bezpieczne wg kryteriów określonych w Polskich Normach – w przypadku rozbicia kawałki szkła nie rozpadają się, tylko utrzymywane są przez warstwę laminatu z klejem poliakrylowym.

Nasze szkło, będące nową generacją tego lakierowanego, może być stosowane w różnych wnętrzach. Jednym z najczęstszych zastosowań jest kuchnia, gdyż tam często zastępuje się nim płytki. To jednak niejedyna możliwość – opcji jest sporo, gdyż sprawdzi się ono jako dekoracje ścienne odporne na wodę i blaknięcie w wielu innych pomieszczeniach. Chcąc wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów, poza sprzedażą, oferujemy także transport i montaż proponowanych przez nas produktów. Zachęcamy mieszkańców Rudy Śląskiej oraz okolic do skorzystania z naszej oferty dotyczącej szkła.