Szkło lakierowane Zabrze - Szklane Panele Gliwice - Nadruki i grafiki na szkle laminowanym Menu

Nowa odsłona szkła lakierowanego – Zabrze

czerwone kolumny z paneli szklanych

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty dotyczącej nowej generacji szkła lakierowanego. Modele z naszej kolekcji różnią się jednak od tradycyjnych Lacobeli tym, że po ewentualnym zbiciu kawałki szkła nie rozpadają się, tylko przytrzymywane są przez laminat z klejem poliakrylowym. Są ponadto 7-krotnie wytrzymalsze i odporne na zarysowania. Wyróżnia je też to, że występują w wielu kolorach oraz można je dowolnie obrabiać i hartować. Proponujemy 100 barw klasycznych oraz ponad 50 kolorów metaliczno-perłowych. Ciekawym rozwiązaniem są też szkła w odcieniach opalizujących. Ponadto nasza oferta obejmuje propozycje z laminatem dającym efekt piaskowanego lub mrożonego szkła. Nie brakuje u nas też wariantów do podświetleń.

Nowa generacja szkła lakierowanego w Zabrzu i okolicy

Proponowane przez nas szkło ma wiele zastosowań, a jednym z popularniejszych jest zastępowanie nim paneli kuchennych. Nasze szkło doskonale sprawdzi się także w łazienkach, gabinetach lekarskich i innych pomieszczeniach, gdzie potrzebna jest ścienna dekoracja odporna na wilgoć, jak również blaknięcie. Można pokrywać nim meble, blaty oraz ściany. Możliwości jest wiele, a jeśli mają Państwo pytania dotyczące specyfiki naszych propozycji, zachęcamy do kontaktu.

Chcąc dostarczać naszym Klientom kompleksowe usługi, poza sprzedażą nowej odsłony szkła lakierowanego zajmujemy się także jego transportem oraz montażem. Ofertę kierujemy m.in. do mieszkańców Zabrza i okolic.