Szkło na parapet - Szklane Panele Gliwice - Nadruki i grafiki na szkle laminowanym Menu

Szkło na parapet

Domowy parapet to miejsce, które z reguły pozostaje stałym elementem wyposażenia. Konglomerat, plastik, drewno, płyta warstwowa, spieki ceramiczne, kamień – te wszystkie materiały zazwyczaj pozostają w zabudowie okiennej, do czasu wymiany okien, remontu, lub gruntownych prac związanych ze zmianą zabudowy. A co z parapetami, które swoje „lata świetności” mają za sobą? Mamy rozwiązanie na zużyty, zniszczony, wypłowiały lub starty materiał. Nie trzeba kuć, zamawiać ekipy remontowej, borykać się z kurzem i brudem.

Domowy parapet może być estetyczny, trwały i służyć przez wiele lat, przy stosunkowo niewielkim nakładzie środków. Proponujemy nakładki ze szkła hartowanego, które mogą być w dowolnym kolorze i kształcie dopasowanym do wnęki.

Bez kurzu, kucia, murowania, prac budowlanych. Przy skomplikowanym kształcie wykonujemy szablon, który pozwoli na sprawdzenie poprawności wymiarów i wprowadzenie odpowiednich poprawek. Następnie szkło jest laminowane w dowolnym kolorze i nakładane na stary parapet. Kilka kropel kleju lub podkładki silikonowe zapobiegają przesuwaniu się szklanego parapetu

Proste, estetyczne i trwałe rozwiązanie. Zapraszamy do współpracy