Szkło użytkowe - Szklane Panele Gliwice - Nadruki i grafiki na szkle laminowanym Menu

Szkło użytkowe

Oferujemy produkty ze szkła, które można z powodzeniem wykorzystać jako elementy użytkowe i dekoracyjne.

Oferujemy produkty z wykorzystaniem szkła jako elementu dekoracyjnego oraz użytkowego. Przykładowe zastosowanie:

  • lustra,
  • szklane wieszaki,
  • półki ścienne
  • blaty stolików
  • szklane nakładki dekoracyjne na meble, parapety

Zastosowanie szklanych elementów w formie użytkowej kreuje nowoczesne wnętrze. Trwałość szkła, w połączeniu z eleganckim szlifem krawędzi, dają w rezultacie produkty na najwyższym poziomie elegancji i trwałości. Szklane elementy wyposażenia przez wiele lat wyglądają niezmiennie stylowo i gustownie. Szkło nie zmienia koloru, nie blaknie ani nie matowieje, również nie żółknie – ma wyraźną przewagę nad produktami z tworzyw sztucznych. Powierzchnia szkła jest odporna na wilgoć, można ją zmoczyć lub zachlapać bez obaw, że pozostaną trwałe ślady.

Oferujemy lustra w kilku wersjach: oprócz najbardziej popularnych luster srebrnych, mamy w ofercie również lustra grafitowe (szare) i dymione (brązowe). Lustra dekoracyjne znajdują zastosowanie jako wypełnienie drzwi szaf, szafek kuchennych, lub pełnią funkcję ozdobną. Na zamówienie możemy również zaoferować lustra antyczne, charakteryzujące się powierzchnią podobną do wiekowego, skorodowanego zwierciadła z babcinego strychu.

Oferowane przez nas wieszaki ze szkła hartowanego, ze szklanymi gałkami wieszaków, oferujemy w wielu wersjach kolorystycznych. Najbardziej popularne są wieszaki wykonane z wykorzystaniem laminatów metalicznych najnowszej generacji, z wyraźnym ziarnem zmieniającym odcień w zależności od kąta padania światła.

Oferowane przez nas szklane wieszaki dekoracyjne są zaprojektowane w formie modułowej, czyli istnieje możliwość adaptacji paneli do wielkości wnętrza. Podstawowy zestaw składa się z trzech elementów o szerokości 315 mm, które można rozbudować o dowolną ilość paneli.

Gałki wieszaków mogą być gładkie lub szlifowane, z mocowaniami w kolorze srebrnym lub złotym. Montaż wieszaków na ścianie jest prosty i szybki – wieszaki można przykręcić na kołkach lub przykleić do ściany.

Dla miłośników nowoczesnego designu mamy w ofercie lustra mozaikowe, w kilku wersjach: mozaika (także jako dwukolorowe: srebrne i grafitowe), skośna jodełka. Montaż luster na ścianie jest prosty i szybki – wieszaki można przykręcić na kołkach lub oprzeć o ścianę. Lustro mozaikowe, oprócz funkcji użytkowej, pełni rolę dekoracji, optycznie powiększając wnętrze. Lustro może być oprawione w aluminiową ramkę w kolorze srebrnym, szczotkowane aluminium lub czarnym.

 

 

Do mocowania szklanych półek oferujemy stylowe uchwyty ze stali nierdzewnej, szczotkowanej i w wykończeniu chromowanym. Szkło użytkowe wykonujemy w dowolnych wymiarach, dzięki czemu wielkość półek można idealnie dopasować do wnętrza.