Szkło użytkowe - Szklane Panele Gliwice - Nadruki i grafiki na szkle laminowanym Menu

Szkło użytkowe z grafiką – Gliwice

Oferujemy produkty ze szkła, które można z powodzeniem wykorzystać jako elementy użytkowe i dekoracyjne.

Dostępne są u nas produkty stworzone z wykorzystaniem szkła jako elementu dekoracyjnego oraz użytkowego. Wykonane z tego materiału elementy są funkcjonalne, a także doskonale się prezentują. Przykładowe zastosowanie:

  • lustra,
  • szklane wieszaki,
  • półki ścienne,
  • blaty stolików,
  • szklane nakładki dekoracyjne na meble, parapety.

Zastosowanie szklanych elementów w formie użytkowej kreuje nowoczesne wnętrze. Trwałość szkła w połączeniu z eleganckim szlifem krawędzi dają w rezultacie produkty na najwyższym poziomie. Szklane elementy wyposażenia przez wiele lat wyglądają stylowo oraz gustownie. Szkło nie zmienia koloru, nie blaknie ani nie matowieje, również nie żółknie – ma więc wyraźną przewagę nad produktami z tworzyw sztucznych. Powierzchnia szkła jest odporna na wilgoć, można ją zmoczyć lub zachlapać bez obaw, że pozostaną na niej trwałe ślady. Szkło doskonale nadaje się do kuchni, ale nie tylko – można je zastosować w wielu pomieszczeniach.

szkło do kuchni Gliwice

Lustra

Oferujemy lustra w kilku wersjach: oprócz najbardziej popularnych luster srebrnych, mamy w ofercie również lustra grafitowe (szare) i dymione (brązowe). Lustra dekoracyjne znajdują zastosowanie jako wypełnienie drzwi szaf, szafek kuchennych, lub pełnią funkcję ozdobną. Na zamówienie możemy również zaoferować lustra antyczne charakteryzujące się powierzchnią podobną do wiekowego, skorodowanego zwierciadła z babcinego strychu.

grafika na szkle gliwice

Dla miłośników nowoczesnego designu mamy w ofercie lustra mozaikowe, w kilku wersjach, takich jak: mozaika (występuje także jako lustro dwukolorowe: srebrne i grafitowe) czy skośna jodełka. Montaż luster na ścianie jest prosty oraz szybki. Lustro mozaikowe, oprócz funkcji użytkowej, ma rolę dekoracyjną, a poza tym optycznie powiększa wnętrze. Może być ono oprawione w aluminiową ramkę w kolorze srebrnym, czarnym lub przypominającym szczotkowane aluminium.

szkło z grafiką

Szklane wieszaki

Oferowane przez nas wieszaki ze szkła hartowanego ze szklanymi gałkami wieszaków dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Do najbardziej popularnych zaliczyć można wieszaki wykonane z wykorzystaniem laminatów metalicznych najnowszej generacji, z wyraźnym ziarnem zmieniającym odcień w zależności od kąta padania światła. Nasze szklane wieszaki dekoracyjne są zaprojektowane w formie modułowej, czyli istnieje możliwość adaptacji paneli do wielkości wnętrza. Podstawowy zestaw składa się z trzech elementów o szerokości 315 mm, które można rozbudować o dowolną ilość paneli. Gałki wieszaków mogą być gładkie lub szlifowane, z mocowaniami w kolorze srebrnym bądź złotym. Montaż wieszaków na ścianie jest prosty i szybki – można przykręcić je na kołkach czy przykleić do ściany.

szklane wieszaki

W naszej ofercie nie brakuje też innych propozycji przedmiotów wykonanych ze szkła, np. blatów oraz półek. Do mocowania szklanych półek oferujemy stylowe uchwyty ze stali nierdzewnej, szczotkowanej i w wykończeniu chromowanym. Szkło użytkowe wykonujemy w dowolnych wymiarach, dzięki czemu wielkość półek można idealnie dopasować do wnętrza. Co więcej, jeśli potrzebna jest grafika na szkle, to my ją wykonamy. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu! Gliwice to miasto, gdzie można nas znaleźć, ale możliwy jest także kontakt telefoniczny bądź mailowy.

szkło antisol brązowe
szkło antisol grafitowe
szkło grubości 10mm
lustro
uchwyty na półki